Anasayfa KoleksiyonlarımızFuarlar eKatalog

Dokusunda sıcaklık var!

Yaşam alanlarınızın sıcak bir atmosfere bürünmesini sağlayan Benz, özel mekanizması ile sizler için rahatlığı ön plana çıkartarak, estetiği ve fonksiyonelliği bir arada sunuyor.

BENZ KÖŞE

Yeni başlangıçlara...

Ürün çizgimizde yeni bir başlangıç olarak kabul ettiğimiz ve yemek odalarında ahşabın sıcaklığını yaşatmak isteyenlerin kolay kolay vazgeçemeyeceği bir tasarım olan Pralin; sizi farklı bir deneyim ile buluşturuyor.

PRALIN Yemek Odası

Geleneksel dokunuşlardan vazgeçmem diyenlere...

İhtişam ve lüksü en doğal ve saf hali ile üzerinde taşıyan Vivaldi; ağırbaşlı ve geleneksel bir dokuyu barındıran yapısı ile sadeliği, zarafetle birlikte harmanlayarak yatak odalarınıza taşımaktadır.

VIVALDI Yatak Odası

Doğasında rahatlık var!

Kendine has tarzı ve çağdaş görünümü ile sizi konfora davet eden Alba Koltuk, modern tasarım anlayışını evlerinize getirmektedir. Rahatına önem verenler, sade ve yalın tasarımı ile kendilerini özel hissedecek.

ALBA Koltuk

Göz alıcı tarzıyla zarafetin yeni hali!

Çizgilerden ilham alınan Bade Yemek Odası, modern desenleri barındıran yapısı ve üzerinde taşıdığı elmas ile zarafet göz alıcı bir şekilde ortaya çıkarak yaşam alanlarına yeni bir atmosfer kazandırmaktadır.

BADE Yemek Odası

HABER BÜLTENİMİZE KAYDOLUN

Copyright © 2015 Nill's Furniture Design. Her hakkı saklıdır